Polski Związek Piłki Siatkowej ogłosił terminy kolejnych spotkań reprezentacji siatkarek i siatkarzy. Mecze będą towarzyskie - tylko takie są bowiem w tym sezonie rozgrywane. Z powodu pandemii koronawirusa wszystkie ważne starcia zostały w tym sezonie reprezentacyjnym odwołane.

Kadra siatkarzy rozegra w najbliższym czasie 4 towarzyskie spotkania. Będą to mecze:

  • Polska - Niemcy: 22 lipca o godzinie 20:00 i 23 lipca o godzinie 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Zielonej Górze.
  • Polska - Estonia: 26 lipca o godzinie 20:00 i 27 lipca o godzinie 18:00 w Sport Arenie Łódź im. Józefa "Ziuny" Żylińskiego.

Kadra siatkarek zmierzy się zaś dwukrotnie z reprezentacją Szwajcarii: 28 i 29 lipca w Sport Arenie Łódź, obydwa spotkania rozpoczną się o godzinie 20:00.

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa mecze odbywać się będą nadal bez udziału publiczności.

Transmisje ze wszystkich spotkań przeprowadzi natomiast Polsat Sport.

Kibicowanie w kinie samochodowym

Zarówno w Zielonej Górze, jak i w Łodzi przygotowano jednak wydarzenia dla kibiców: przed halami uruchomione zostaną kina samochodowe.

Starając się o "wjazdówkę", należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy: klubkibica@pzps.pl.

Co istotne, by móc otrzymać zaproszenie, trzeba być zarejestrowanym w Klubie Kibica Polskiej SiatkówkiJedna osoba może otrzymać tylko jedną "wjazdówkę", a decydować będzie kolejność zgłoszeń!

Miłośnicy siatkówki mogą również wykupić... awatara ze swoim wizerunkiem, który w czasie meczów reprezentacji pojawi się na trybunach. Ci, którzy dokonają zakupu do 15 lipca, mają gwarancję, że ich awatar pojawi się na trybunach na wszystkich późniejszych meczach towarzyskich w tym sezonie reprezentacyjnym.

Zakup odbywa się poprzez stronę ebilet.pl, a cena awatara to 39 złotych. 

Opracowanie: