W miniony weekend odbył się finał plebiscytu na najpiękniejszą kobietę polskiego off-roadu. Dziewczyną RMF 4RACING TEAM 2017 została 23-letnia Katarzyna Motloch. Wybrano ją spośród kilkuset kandydatek, które zgłosiły się do udziału w konkursie.

O zwycięstwie decydowały opinie jury oraz głosy internautów. Ostatecznie swoją urodą najbardziej zachwyciła warszawianka Katarzyna Motloch i to jej przyznano prestiżowy tytuł Dziewczyny RMF 4RACING Team 2017. Finał plebiscytu odbył się w weekend w Onyx Music Club w Tarnowskich Górach. Kandydatki czterokrotnie zaprezentowały się publiczności, która dopingowała swoje faworytki.

Były emocje związane z konkursem, dużo ciekawych rozmów i parkiet rozgrzany do czerwoności. DJ Slavic i DJ Adam De Great rozkręcili dobrą imprezę! Atmosfera podczas całego wieczoru była naprawdę świetna. O wygraną nie było łatwo, bo poziom jaki reprezentowały pozostałe finalistki była naprawdę wysoki. Tym bardziej cieszę się, że to ja zostałam Dziewczyną RMF 4RACING Team i od dziś mogę być członkiem rajdowej ekipy. To dla mnie nowe i ciekawe doświadczenie - mówiła zwyciężczyni.

Wybrana spośród ponad 300 kandydatek

Do konkursu zgłosiło się ponad 300 dziewczyn z całego kraju. Jury wyłoniło z tego grona 25 uczestniczek, które rozpoczęły rywalizację w I etapie. Na profilach RMF 4RACING Team w serwisach Facebook oraz Instagram powstały specjalne galerie ze zdjęciami i opisami modelek. Internauci chętnie wybierali swoje faworytki. Tylko podczas trwania I etapu oddano prawie 5 tysięcy głosów. Polubienia pozostawione przez fanów były konfrontowane z ocenami jury. Na tej podstawie wyłoniona została finałowa dziesiątka.

W finale poprzeczka postawiona została znacznie wyżej. Dziewczyny otrzymały do wykonania specjalne zadania wyznaczone przez członków kapituły konkursowej. Kandydatki musiały zamienić się w DJ-a, pokazać swoje sposoby na podryw czy w oryginalny sposób zapowiedzieć ulubioną piosenkę. Odpowiadały także na pytania przygotowane przez prowadzących. Sprawdzana była wiedza z zakresu motoryzacji, wiedzy o świecie oraz sposób autoprezentacji każdej z kandydatek.

Oprócz Katarzyny Motloch, w finale wyróżniona została również 21-letnia Patrycja Paliwoda z Zabrza. Podium uzupełniła 24-letnia Marta Wierzbicka z Nowego Tomyśla. Trzy laureatki podzieliły między sobą atrakcyjne nagrody, których łączna wartość wynosi kilkanaście tysięcy złotych. Dziewczyny będą miały okazję ścigać się za kółkiem sportowych samochodów. Spędzą również luksusowy weekend w hotelu oraz wezmą udział w sesji zdjęciowej z renomowanym fotografem. Dodatkowo każda z nich zasiądzie są sterami śmigłowca i stanie się częścią rajdowej rodziny RMF 4RACING Team.

(MRod)