Kajetan Kajetanowicz pilotowany przez Jarosława Barana wygrał Rajd Akropolu. Tym samym został Mistrzem Europy 2015!

Organizatorzy po rozegraniu 4 porannych odcinków byli zmuszeni odwołać pozostałe zaplanowane na dzisiaj próby. Wszystko przez ulewny deszcz, który przeszedł nad okolicą rajdu - trasy stały się niemal nieprzejezdne.

Kajetanowicz po problemach głównego rywala był liderem rajdu w momencie przerwania zawodów. Polak zdobył więc wystarczającą ilość punktów by już dziś świętować zdobycie mistrzowskiego tytułu.

To fantastyczny dzień! Jeden z najtrudniejszych dni w moim życiu, ale też jestem pewien, że jeden z najpiękniejszych, ponieważ jesteśmy mistrzami Europy. To jeszcze nie dociera do mnie, było snem, a teraz jest prawdą - mówił po odniesionym sukcesie Kajetanowicz. Wygrać, w taki stylu, w pięknym stylu, wygrywając Mistrzostwa Europy, to coś niesamowitego. Myślę, ze będziemy pamiętać to do końca życia, każdy z członków zespołu i myślę, że wielu kibiców. Oby takich dni było więcej w życiu każdego człowieka, który ciężko pracuje na sukces - dodał. Podziękował też swoim rodzicom za wsparcie, a także wszystkim członkom ekipy: Dziękuję wszystkim członkom teamu, zasłużyli na to i ciężko pracowali, nie kilka miesięcy, ale wiele lat