Wielkimi krokami zbliżają się wielkie piłkarskie emocje: 12 czerwca startuje mundial! W Faktach RMF FM i na RMF 24 pytamy Was, czy planujecie śledzić wydarzenia na brazylijskich boiskach? I czy w Waszych domach żywy jest stereotyp: mężczyzna, którego nie da się oderwać od meczu, i kobieta, która za wszelką cenę próbuje to zrobić?:-) Zagłosujcie w sondzie, skomentujcie poniżej!

Mieszkanki i mieszkańcy Szczecina o mundialu:

Reporterka RMF FM Aneta Łuczkowska przepytała na okoliczność MŚ mieszkanki i mieszkańców Szczecina. Jak się okazało, panie mają swoje sposoby na to, by na mundialu skorzystać. Może to być transakcja wiązana: "Powinien puszczać swoją kobietę na wyjście z koleżankami, a on niech ogląda wtedy mecz" albo jeszcze poważniej: "Musi tylko się ze mną ożenić". Tylko tyle. Inny sposób - na mundial panowie muszą sobie zasłużyć: "Jak będzie siedzieć przed telewizorem, to ja będę musiała zajmować się dzieckiem. Więc teraz niech on się zajmuje, później ja".

Panowie zdają sobie sprawę z tego, że sprawa jest poważna - w końcu, jak usłyszała nasza reporterka: "Co jak co, ale mundial! Żarty się skończyły". By wynagrodzić paniom nadchodzący brak uwagi i rozkojarzenie, są w stanie zrobić naprawdę wiele: "Przynajmniej ze dwa razy w tygodniu do restauracji pójść", a nawet jeszcze więcej... "Teraz to już chyba będę się musiał ożenić".

A jak jest w Waszym przypadku?:-)