​Wybraliśmy najciekawsze wykonanie polskiej kolędy w Poznaniu. Podczas akcji Choinki pod Choinkę od RMF FM szukamy niebanalnych wokali, które powalczą o to, by Wigilię rozpocząć koncert kolęd na antenie RMF FM. W Poznaniu chętnych, aby zaśpiewać swoją ulubioną świąteczną piosenkę przed mikrofonem nie brakowało. Redakcyjne jury wybrało jednak kolędę "Lulajże Jezuniu" w wykonaniu pani Katarzyny, która w Wielkim Finale powalczy z 11 innymi słuchaczami RMF FM.

W środę Choinki pod Choinkę od RMF FM rozdawaliśmy na Placu Wolności w stolicy Wielkopolski. Od świtu pojawiali się tam mieszkańcy miasta. Punktualnie o godzinie 11 rozpoczęliśmy rozdawanie pachnących drzewek. Pomagali nam w tym członkowie chóru Sound’N’Grace!

Jak w każdym mieście, które odwiedzamy, szukaliśmy także prawdziwych talentów wokalnych. W świątecznym karaoke nasi słuchacze zaśpiewali "Lulajże Jezuniu" oraz "Przybieżeli do Betlejem pasterze".

Redakcyjne jury zdecydowało, że w kolędowym Wielkim Finale z innymi słuchaczami powalczy pani Katarzyna, która zaśpiewała kolędę "Lulajże Jezuniu".

Kto wygra i kogo będziemy mogli usłyszeć podczas specjalnego Wieczoru Kolęd w Wigilię o godzinie 17:00 - zdecydujecie Wy, w specjalnym głosowaniu! Startujemy 23 grudnia. Sondę zamykamy w Wigilię, w samo południe.

A tak śpiewali słuchacze RMF FM w Katowicach i we Wrocławiu

Sprawdźcie, gdzie jeszcze się pojawimy z pachnącymi drzewkami przed świętami!


(łł)