Olsztyn - to kolejne miasto na trasie naszego świątecznego konwoju. Świąteczne choinki rozdawaliśmy z grupą Enej. Były konkursy i niespodzianki!

Zadbaliśmy m.in. o to, żeby osłodzić Wam czas oczekiwania na świąteczne drzewko. Do każdej choinki dodaliśmy wielopaki z gumami Mamba. Były też piękne żółto-niebieskie bombki.

Przygotowaliśmy dla Was również konkursy. A chętni mogli zrobić sobie zdjęcie w naszej fotobudce.

Świąteczne karaoke

W Olsztynie szukaliśmy wokalnych talentów. Do śpiewania kolęd i pastorałek zaprosiliśmy małych i dużych, duety i tercety, a także całe zespoły. Na Warmii najbardziej spodobał nam się występ Agnieszki Mierzejewskiej, która dla nas zaśpiewała kolędę "Gdy śliczna Panna".


23 grudnia - czyli dzień przed Wigilią - po godzinie 15, zaczniemy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17 w RMF FM. Głosowanie trwa do 24 grudnia, do godz. 16!

A tak było w poniedziałek w Gdyni!

W poniedziałek, tysiąc drzewek, rozdaliśmy mieszkańcom Gdyni, którzy przyszli na Skwer Kościuszki. Można tam było poczuć świąteczną atmosferę śpiewając kolędy i pastorałki razem z Sarsą!

(ug)