Mały Rynek w Krakowie jest już tradycyjnie ostatnim przystankiem na trasie choinkowego konwoju RMF FM. Od godziny 11 rozdajemy tam pachnące drzewka.

Na Małym Rynku w Krakowie kolejka czekających na choinki, a dzisiejsza gwiazda RMF FM - Staszkiem Karpielem Bułecką z zespołu Future Folk - odwiedza tych, którzy nie mogą osobiście odebrać świątecznego drzewka. Jest tam także nasz reporter Maciej Pałahicki.


Choinki dostali od nas stróże prawa. Drzewka przyniósł Stanisław Karpiel-Bułecka:

Pachnące drzewka rozdaliśmy też podopiecznym Domu Pomocy Społecznej im. św. Brata Alberta w Swoszowicach:


Podobnie jak w innych miastach, które odwiedza choinkowy konwój, w Krakowie szukamy wokalnych talentów. To wykonanie kolędy, które najbardziej nam się spodoba, trafi do Wielkiego Finału. 

Już dziś, 23 grudnia słuchacze RMF FM i internauci wybiorą spośród 12 wykonań to, które usłyszymy w Wigilię na antenie RMF FM.  Głosowanie tuż po 15.

W Krakowie najbardziej spodobała nam się kolęda "Wśród nocnej ciszy" w wykonaniu Klary Czyżewskiej:

POSŁUCHAJ KOLĘDY "WŚRÓD NOCNEJ CISZY"

274 stopnie do pokonania - takie zadanie stanęło przed Staszkiem Karpielem-Bułecką i zespołem Future Folk. Choinka zmieściła się w wieży mariackiej ... dostali ją krakowscy hejnaliści.

W tym roku mamy dla Was kilka niespodzianek. Po pierwsze: pachnące zielone drzewka rozdajemy w wielu miejscach, nie tylko w centrach miast. Jedno z naszych aut wypełnione choinkami przemierzać będzie ulice. Bądźcie więc czujni, niewykluczone, że spotkacie je w swojej okolicy.

Zapraszamy do wspólnego kolędowania i odebrania pachnących choinek od RMF FM!