RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nadal nie zagra. Powodem operacja

Publikacja: Środa, 15 października (21:12)

Trzeci w rankingu tenisistów ATP Tour Rafael Nadal wycofał się z udziału w kończącym sezon turnieju masters (9-16.11.) w Londynie. Powodem są bóle wyrostka robaczkowego i operacja, której Hiszpan ma się poddać w listopadzie.

W prestiżowym turnieju udział bierze zawsze ośmiu najlepszych zawodników sezonu. Na razie pewnych udziału jest trzech zawodników: lider rankingu ATP Serb Novak Djokovic oraz Szwajcarzy Stanislas Wawrinka i Roger Federer.

Hiszpan wystąpi jeszcze w przyszłym tygodniu w turnieju w Bazylei, a być może weźmie udział w kolejnym w Paryżu (27 października - 2 listopada).

Źródło: RMF FM/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: