RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Szczypiorniści zaczęli od zwycięstwa

Publikacja: Niedziela, 10 sierpnia (14:35) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W swoim pierwszym meczu na igrzyskach, polscy szczypiorniści łatwo wygrali z gospodarzami turnieju Chińczykami 33:19 (21:10).

Polacy byli zdecydowanymi faworytami starcia z Chińczykami. W pierwszej połowie podopieczni Bogdana Wenty grali szybko, ładnie i skutecznie. Niestety druga część gry była w wykonaniu Polaków dużo słabsza, dlatego trudno wyrokować w jakiej formie na prawdę są biało-czerwoni. Najważniejsze jednak, że nasi szczypiorniści zaczęli od zwycięstwa.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: