W Rio de Janeiro odbył się spektakularny darmowy koncert Lady Gagi, który zgromadził na plaży Copacabana ponad dwa miliony osób. Wydarzenie to, sfinansowane przez władze miasta, miało na celu ożywienie lokalnej gospodarki, z oczekiwaniami przynoszącymi korzyści finansowe rzędu 100 milionów dolarów.
- Na plaży Copacabana w Brazylii odbył się darmowy koncert Lady Gagi.
- Wydarzenie przyciągnęło ponad 2 miliony fanów.
- Artystka zaprezentowała swoje największe hity.
- W dalszej części artykułu obejrzysz zdjęcia i filmy z tego wyjątkowego wydarzenia.
Koncert odbył się w ramach promocyjnej trasy związaną z ósmym albumem artystki, zatytułowanym "Mayhem", zawierającym takie utwory jak "Abracadabra" i "Die With a Smile".
Była to pierwsza wizyta Lady Gagi w Brazylii od 2012 roku, co wywołało ogromne emocje wśród fanów. Już od wczesnych godzin porannych ustawiali się oni w długich kolejkach, aby móc uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.
Lady Gaga, witając tłumy, podkreśliła swoje związki z Brazylią, a podczas występu prezentowała stroje inspirowane kulturą kraju, w tym kostiumy nawiązujące do narodowej drużyny piłkarskiej. Atmosfera podczas koncertu była elektryzująca, a tysiące fanów śpiewało razem z artystką jej największe hity, takie jak "Alejandro", "Poker Face" i "Abracadabra".


