Po raz pierwszy Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA zaprasza widzów do wzięcia udziału w wyjątkowym filmowym wydarzeniu – bezpiecznym i przystosowanym do aktualnej rzeczywistości. Filmy będzie można oglądać z wnętrza własnych samochodów w dniach od 11 do 25 września.

Po raz pierwszy Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA zaprasza widzów do wzięcia udziału w wyjątkowym filmowym wydarzeniu - bezpiecznym i przystosowanym do aktualnej rzeczywistości. Filmy będzie można oglądać z wnętrza własnych samochodów.

W zgodzie z najlepszymi tradycjami amerykańskich seansów spod znaku "drive-in cinema" - zorganizowane przez festiwal kino samochodowe oferuje niepowtarzalną możliwość obejrzenia cenionych i nagradzanych produkcji z wnętrza własnych aut. Niesamowita atmosfera, porywające filmy, w których występują znani aktorzy światowej i polskiej kinematografii oraz klimat rodem z wielkiego ekranu - i to w dodatku bezpłatnie.

Projekcje będą odbywać się codziennie od 11 do 25 września o godzinie 20:00 na parkingu medialnym przy Stadionie Miejskim im. H. Reymana, ul. Reymonta 20 (stadion Wisły) - wjazd od Alei 3go Maja). Wstęp jest bezpłatny. Należy jednak zadbać o mailową rezerwację: rezerwacja@offcamera.pl. Po uzyskaniu potwierdzenia należy przybyć na pół godziny przed planowanym seansem. 

HARMONOGRAM PROJEKCJI:

"Ciemno, prawie noc" - 11 września

"Nadzwyczajni" -12 września

"Na karuzeli życia" - 13 września

"7 uczuć" - 14 września

"Kursk" - 15 września

"Pan T." - 16 września

"Whitney" - 17 września

"Obywatel Jones" - 19 września

"Zimna wojna" - 20 września

"W deszczowy dzień w Nowym Jorku" - 21 września

"Nie ma nas w domu" - 22 września

"Na plaży Chesil" - 23 września

"Moj piękny syn" - 24 września

"Vox Lux" - 25 września