Aż 40 tysięcy specjalnych serduszek z napisem "We love you Justin" pokażą dziś fani Justina Timberlake'a. Amerykańska gwiazda zaśpiewa wieczorem na PGE ARENIE w Gdańsku.

"We love you Justin"

Specjalne serduszko z napisem "We love you Justin" otrzyma każdy z uczestników koncertu przy wejściu na stadion. Organizatorzy przygotują ich łącznie 40 tysięcy.  A potem wszyscy widzowie podniosą je jednocześnie, trzeba to zrobić w trakcie trzeciego utworu. Jeśli wszystko się uda  - artysta na długo zapamięta wizytę w Polsce.

Pomysł jest bardzo interesujący i jego odpowiednia realizacja może stworzyć niepowtarzalny efekt podczas koncertu, który na długo pozostanie w pamięci uczestników. Prosimy zatem wszystkich, aby zechcieli się aktywnie włączyć do naszej akcji - mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.

Otwarcie bram stadionu

Otwarcie bram stadionu PGE ARENA nastąpi około godziny 19:00. Posiadacze biletów w sektorach: Golden Circle, płyta A oraz na trybunach wchodzą na obiekt bramami nr 8 (od ul. Żaglowej)  i nr 10 (od ul. Marynarki Polskiej). Po pierwszej kontroli posiadacze biletów Golden Circle oraz płyta A powinni kierować się do tuneli numer 1 i 4 (przed nimi będą zlokalizowane, widoczne z daleka, strefy gastronomiczne). Posiadacze biletów na trybuny wchodzą na stadion poprzez górną promenadę, do której prowadzą schody na przeciw wejść przez bramy nr 8 i 10. Po godzinie 19:00 posiadacze biletów Golden Circle oraz VIP będą mogli wchodzić na obiekt także przez bramę nr 12 (od ul. Uczniowskiej).

Czego nie można wnosić na koncert?

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, perfum, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, tabletów, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.

Gwiazda wieczoru - Justin Timberlake zacznie show o 21:00. Występ amerykańskiego artysty obejrzy około 42 000 widzów.

(mpw)