Właśnie ukazało się nowe wydanie książki "Jurassic Park. Zaginiony Świat". To kontynuacja bestsellerowej powieści Michaela Crichtona "Jurassic Park. Park Jurajski"

Minęło 6 długich lat od tragicznych wypadków na wyspie Nublar w pobliżu Kostaryki. Mimo że rezerwat został zamknięty, a wyspa nie jest już dostępna dla turystów, coś przetrwało. Sklonowane dinozaury ponownie zagrażają ludzkości. Aby temu zaradzić, ceniony biolog Richard Levine decyduje się na wyprawę na zaginioną wyspę. 

Wybitny, znany z pierwszej części, matematyk, Ian Malcom wraz z grupą znajomych wyruszają jego śladami. Koszmar, w którym brał udział powraca. Niesamowity zaginiony świat dinozaurów strzeże swojej tajemnicy. Ci, którzy chcą ją poznać, narażają się na śmiertelne niebezpieczeństwo. Znów rozpoczyna się walka na śmierć i życie.

Michael Crichton to amerykański pisarz, reżyser, scenarzysta, producent filmowy i... lekarz. Jego powieści zyskały ogromną popularność, głównie dzięki adaptacjom filmowym. To przede wszystkim "Park Jurajski" w reżyserii Stevena Spielberga, ale też "Zaginiony świat: Jurassic Park II", "Kongo", "Kula". 

Crichton napisał też scenariusz do filmu "Twister", był także pomysłodawcą i producentem serialu "Ostry dyżur". Pisarz zmarł w 2008 roku.  

Dla naszych słuchaczy i internautów przygotowaliśmy niespodziankę. Rozdaliśmy już 10 książek Michaela Crichtona "Jurassic Park. Zaginiony Świat". Zwycięzców powiadomiliśmy mailowo.(j.)