Z okazji zbliżającej się premiery komedii animowanej „Hotel Transylwania 2” wszystkich, a zwłaszcza najmłodszych, czeka wyjątkowy dzień pełen niespodzianek z bohaterami filmu. Sprawdźcie, w których miastach i kiedy czekają na Was atrakcje.

Najbardziej spektakularną atrakcją będzie Zamek Krzywych Zwierciadeł – niezwykła instalacja z lustrami zniekształcającymi odbicie – labirynt wzorowany na tajemniczych piwnicach Hotelu Transylwania. Prawdziwym hitem spotkań może okazać się Gabinet Transformacji Doktora Frankensteina, gdzie animatorzy przemienią śmiałków w hrabiego Draculę lub jego córkę Mavis, Frankensteina, a nawet... Mumię Murray! Oprócz makijażu, dzieci otrzymają gadżety, które sprawią, że na chwilę staną się ich ukochanymi bohaterami.

Co godzinę od 11:30 chętni będą mogli wziąć udział w zabawnych i bardzo smacznych Warsztatach Kulinarnych Hrabiego Draculi, a także zrobić sobie zdjęcie z prawdziwym Draculą i Mavis.

Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami odbywać się będą o każdej pełnej godzinie, a nikt nie opuści imprezy z pustymi rękami.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy Minikino, w którym pokażemy pierwszą część Hotelu Transylwanii, a w Strefie Plastycznej pod okiem animatora najmłodsi będą rysowali i lepili w plastelinie swoich ulubionych bohaterów.

Zabawa trwa od 11:00 do 18:00

Terminy i miejsca:

23.08   Arena Park Handlowy w Gliwicach
29.08   Wzorcownia we Włocławku
30.08   Park Handlowy Zakopianka w Krakowie
5.09    Galeria Bałtycka w Gdańsku
12.09   Arkadia w Warszawie
19.09   Plaza w Poznaniu
20.09   Galeria Tęcza w Kaliszu
4.10     Atrium Felicity w Lublinie
10.10    Magnolia we Wrocławiu
17-18.10 Centrum M1 w Lodzi

Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Zapraszamy!

Druga część przebojowej komedii Hotel Transylwania trafi do kin 9 października. Na widzów czekają prawdziwe niespodzianki. Hrabia Dracula zostanie dziadkiem, a w odwiedziny do Hotelu przybędzie dziadek Vlad.