Narzeczona snajpera naszej kadry piłkarskiej Roberta Lewandowskiego miała wypadek w Warszawie. Kierowane przez nią białe audi Q7 na niemieckich numerach zderzyło się z taksówką w rejonie ulicy Ogrodowej i Alei Jana Pawła.

Prawdopodobnie Annie Stachurskiej nic się nie stało. Została przewieziona do szpitala na badania kontrolne. Niegroźnie ranny został kierowca taksówki. Do wypadku doszło we wtorek około godziny 15. Jego okoliczności wyjaśnia policja.

Anna Stachurska na co dzień trenuje karate. Zdobyła nawet tytuł mistrzyni Europy w... karate tradycyjnym. Para poznała się pięć lat temu na obozie integracyjnym. Niedawno w mediach pojawiły się informacje, że snajper Borussii Dortmund i Stachurska w przyszłym roku zamierzają się pobrać.

Gwiazdor polskiej reprezentacji

Biało-czerwoni już na fazie grupowej zakończyli udział w piłkarskich mistrzostwach Europy. Robert Lewandowski - nasz najlepszy napastnik - podczas Euro 2012 zdobył jednego gola. Na listę strzelców wpisał się w inauguracyjnym meczu z Grecją.

Od kilku tygodni nie milkną spekulacje, gdzie w przyszłym sezonie będzie występował 24-latek. Dyrektor mistrzów Niemiec Hans-Joachim Watzke zapewnił niedawno, że reprezentant Polski pozostanie w Borussii Dortmund.

Ostatnio jednak pojawiało się wiele gorących informacji w sprawie transferu Polaka. Napastnikiem miały interesować się takie futbolowe potęgi jak: Chelsea Londyn, Juventus Turyn czy Manchester United.