Karambol z udziałem pijanego kierowcy na Pradze Południe. Rano na ul. Grochowskiej zderzyło się pięć samochodów - informuje reporter RMF MAXXX Przemysław Mzyk. Z kolei w Białymstoku zderzyło się sześć aut.

Jeden z kierowców, który brał udział w karambolu, miał ponad dwa promile alkoholu. Nikomu nic się nie stało.

Białystok: Sześć uszkodzonych aut i dwie osoby ranne w wypadku

Sześć samochodów zostało uszkodzonych w wypadku, do którego rano doszło przy ul. 42. Pułku Piechoty w Białymstoku. Dwie ranne osoby trafiły do szpitala - poinformowała policja.

Według wstępnych ustaleń, wszystko rozpoczęło się od uderzenie busa w jadące przed nim osobowe suzuki, które z kolei zjechało na przeciwległy pas i uderzyło w mazdę. To auto zderzyło się z kolejnym, osobowa toyotą.

Następne dwa uszkodzone samochody to skutek zjechania przez kierowcę busa z jezdni na przyuliczny parking. Tam jego auto uderzyło w zaparkowane pojazdy.

Osoby ranne to kobiety kierujące toyotą i mazdą. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.