W Kiełczowie koło Wrocławia zaginęła 8-letnia dziewczynka. Małgosia w piątek po południu wyszła z domu i od tamtej pory nie ma z nią kontaktu.


WAŻNA AKTUALIZACJA: Szczęśliwy finał poszukiwań 8-letniej Małgosi. Dziecko zostało odnalezione. Piszemy o tym <<< TUTAJ >>>


Na Dolnym Śląsku trwają poszukiwania 8-letniej Małgosi z Kiełczowa. Dziewczynka wyszła sama z mieszkania między godziną 15:00 a 16:00. W tym czasie rodzice byli w domu. Kiedy zorientowali się, że nie ma córki, zaczęli szukać dziecka na własną rękę. Potem zawiadomili policję. 

Małgosia do tej pory nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Jej telefon jest rozładowany. 

Zaginiona ma niebieskie oczy, blond włosy za ramiona. Jest szczupła. Ubrana była w szarą czapkę, szarą kurtkę oraz białe adidasy.

Poszukiwania prowadzi policja. W odnalezieniu dziewczynki pomagają też ochotnicy

Wójt gminy Długołęka Wojciech Błoński mówił w piątek wieczorem, że pojawiło się dotychczas kilka poszlak, dotyczących tego, gdzie mogła pojawić się dziewczynka. Pora późna, padający deszcz, mnóstwo osób zaangażowanych w całą akcję. I to jest tylko pocieszające w tym - ludzka solidarność - mówi.

W nocy prowadzono akcję poszukiwawczą. Brali w niej udział policjanci i strażacy, włączyło się też dużo mieszkańców. Wykorzystano quady oraz psy ratunkowe. Sprawdzano m.in. teren między wrocławskim Psim Polem, a Kiełczowem. Poszukiwaniom nie sprzyjał deszcz i chłód. 

Do te pory Małgosi nie odnaleziono.

/
/
Po jeszcze więcej informacji odsyłamy Was do naszego nowego internetowego Radia RMF24.pl

Słuchajcie online już teraz!

Radio RMF24.pl na bieżąco informuje o wszystkich najważniejszych wydarzeniach w Polsce, Europie i na świecie.


Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.