RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zaniedbane przejście podziemne w Dąbrowie Górniczej

Publikacja: Środa, 23 marca (13:46) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

"Przesyłam zdjęcia przejścia podziemnego w centrum Dąbrowy Górniczej" - napisał na Gorącą Linię RMF FM Andrzej. "Zostało wyremontowane naprędce przed wyborami samorządowymi. Fakt, przejście wyremontowane, ale dach wykonany ze szklanych płyt, które są źle dopasowane i przeciekają. W dodatku brak tabliczek z kierunkami, gdzie którym wyjściem faktycznie wyjdziemy</i> - dodał.

Źródło: Linia - Newsy

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: