Zaniedbane przejście podziemne w Dąbrowie Górniczej
"Przesyłam zdjęcia przejścia podziemnego w centrum Dąbrowy Górniczej" - napisał na Gorącą Linię RMF FM Andrzej. "Zostało wyremontowane naprędce przed wyborami samorządowymi. Fakt, przejście wyremontowane, ale dach wykonany ze szklanych płyt, które są źle dopasowane i przeciekają. W dodatku brak tabliczek z kierunkami, gdzie którym wyjściem faktycznie wyjdziemy</i> - dodał.