RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zabójstwo w Bytomiu. Ofiara ugodzona nożem

Publikacja: Środa, 7 stycznia (07:40) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Zabójstwo w Bytomiu w Śląskiem. Nie żyje 32-letni mężczyzna ugodzony nożem w klatkę piersiową. Policja potwierdziła nam informację, jaką dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

W nocy policjanci zabezpieczali ślady i ustalali świadków.

Jak powiedział nam rzecznik bytomskiej policji Tomasz Bobrek, mężczyznę znaleziono na klatce jednego z bloków przy ulicy Zabrzańskiej.

(j.)

 

Źródło: RMF FM
Dalsza część artykułu pod materiałem video: