Bus, prawdopodobnie wjeżdżając na parking, uderzył w krawężnik, wywrócił się, koziołkował i zapalił się - powiedziała nam Marta Stefanowska z policji w Środzie Śląskiej. Pojazdem jechały trzy osoby. Mężczyzna, kobieta i prawdopodobnie ich syn - dodała.
Kierowca w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem do Wrocławia. Pozostałe dwie osoby zostały zabrane do szpitala karetkami.
Autostrada w kierunku Wrocławia była całkowicie zablokowana.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.