RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wybuch w lokalu gastronomicznym w Legnicy. Cztery osoby ranne

Publikacja: Czwartek, 7 września (09:51) Aktualizacja: Czwartek, 7 września (09:00)

Cztery osoby zostały ranne w wybuchu butli z gazem w lokalu gastronomicznym w Legnicy. Sygnał o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Dwie ranne osoby trafiły do szpitali. Mają obrażenia dłoni. Kolejne dwie doznały głównie potłuczeń. 

W niespełna 20-metrowym lokalu eksplodowała butla z gazem, którą pracownicy prawdopodobnie próbowali podłączyć. W pomieszczeniu nie doszło do pożaru. Nie ma także większych uszkodzeń. 

Na miejscu wciąż pracują strażacy i policja.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.


(mpw)

Źródło: RMF FM
Tagi: Legnica

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: