Dwie ranne osoby trafiły do szpitali. Mają obrażenia dłoni. Kolejne dwie doznały głównie potłuczeń.
W niespełna 20-metrowym lokalu eksplodowała butla z gazem, którą pracownicy prawdopodobnie próbowali podłączyć. W pomieszczeniu nie doszło do pożaru. Nie ma także większych uszkodzeń.
Na miejscu wciąż pracują strażacy i policja.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mpw)