Z budynku ewakuowano 11 osób. Dwie z nich trafiły do szpitala. To starsza kobieta z poparzeniami i starszy mężczyzna z objawami duszności.
Nadzór budowlany wydał zakaz użytkowania pierwszego i drugiego piętra w trzykondygnacyjnej kamienicy.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mn)