RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wybuch butli z gazem. "Potężny huk"

Autor: Publikacja: Piątek, 25 października (23:10) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

W gospodarstwie rolnym w Porębie koło Pszczyny eksplodowały butle z gazem - alarmujecie na Gorącą Linię RMF FM. Sytuacja wyglądała groźnie, na szczęście skończyło się głównie na strachu.

Butle z gazem stały w suszarni kukurydzy na terenie gospodarstwa. Trzy z nich z nieustalonych jeszcze powodów wybuchły.

Eksplozja nie spowodowała poważnych strat. Służby nie informują też o tym, by ktokolwiek został ranny. Na miejscu pojawili się strażacy, którzy schłodzili pozostałe butle, by zapobiec kolejnym eksplozjom.

Według naszych słuchaczy, huk wybuchu słychać było w promieniu kilku kilometrów.

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: