Na szczęście w porę udało się wycofać kilku górników, pracujących na jednym z pokładów. Nikomu nic się nie stało - uspokaja dyspozytor Wyższego Urzędu Górniczego. Na razie wstrzymano wydobycie na tej ścianie. Zbierze się zespół ekspertów, który oceni szkody.
Wstrząs w Budryku był odczuwalny w Orzeszu, Gliwicach,Tychach i Ornontowicach, gdzie zachwiało blokiem. Jakieś 2 tygodnie temu też były odczuwalne takie wstrząsy. Delikatniejsze niż poprzednio, ale jednak odczuwalne - relacjonował pan Krzysztof, który zadzwonił na Gorąca Linię RMF FM.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mal)