Policja ustala okoliczności tego zdarzenia. Na razie nie wiadomo, dlaczego na gminnej drodze doszło do czołowego zderzenia obu pojazdów.
Autobusem podróżowało 30 dzieci. Na szczęście nic im się nie stało. 7 z nich przewieziono na wszelki wypadek do szpitala na badania. Pod opiekę lekarzy trafił też ranny w wypadku kierowca busa.
Na miejscu zdarzenia pracują policjanci. Funkcjonariusze ustalili już, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Autobusem z uczniami kierował 39-latek, a busem 20-latek. Obaj mają być przesłuchani.
Droga w miejscu wypadku jest już przejezdna.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(pj)