RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wielkopolska: Wykoleiła się lokomotywa

Publikacja: Czwartek, 3 października (05:10) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Na ranem za stacją Poznań-Starołęka wypadła z szyn lokomotywa pociągu pasażerskiego Szczecin-Warszawa. Informację, którą otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM potwierdził dyżurny poznańskiej policji.

Na szczęście w wypadku nikomu nic się nie stało.

Jak informują nas pasażerowie, pociąg stał w polu przez trzy godziny. Podróżni skarżyli się także na to, że nikt nie udzielał im żadnych informacji.

(mpw)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: