Zanim auto uderzyło w budynek, zderzyło się z innym samochodem. Siła uderzenia była tak duża, że kierowca stracił panowanie nad autem i uderzył w budynek.
Nikomu na szczęście nic się nie stało. Jak podaje policja, obaj kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu wypadku są utrudnienia.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(MN)