RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W centrum Łodzi zawaliła się kamienica

Autor: Publikacja: Wtorek, 22 lipca (13:31) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Zawaliła się kamienica w centrum Łodzi przy ul. Zielonej. Runęła narożna ściana budynku. Informację otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Ponad 50 strażaków z psami ratowniczymi przeszukiwało gruzowisko. Sprawdzali, czy nikt nie ucierpiał w katastrofie.

Jak donosi reporterka RMF FM Agnieszka Wyderka, w tej kamienicy nikogo nie powinno być, bo to pustostan przeznaczony do rozbiórki. Strażacy musieli mieć jednak pewność - zwłaszcza, że ściana, która wpadła do środka, pociągnęła ze sobą stropy trzech pięter i wnętrze zasypała gruzami.

(abs)

Źródło: RMF FM
Tagi: Łódź

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: