RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W Bytomiu częściowo zawaliła się kamienica

Autor: Publikacja: Wtorek, 15 marca (14:25) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W centrum Bytomia runęła część starej kamienicy- informuje reporter RMF FM. Nikomu nic się nie stało. Służby ratunkowe zabezpieczają teren. Stan budynku i sąsiednich kamienic sprawdza Inspektor Nadzoru Budowlanego. Zdjęcia dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM od Wojciecha Bryńskiego (www.bytomonline.pl)

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: