Kierowca jadąc przez Jarocin o ponad 40 km/h przekroczył dozwoloną prędkość, a następnie nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Prawie 60-kilometrową trasę z Jarocina do Jaryszek pokonał w 20 minut. Zatrzymano go po tym, jak uderzył w inny samochód. Podróżowały nim trzy osoby. Wszystkie trafiły do szpitala.
Kierowca postanowił uciekać, bo nie miał prawa jazdy, a dodatkowo jeszcze był pijany. Teraz grożą mu dwa lata więzienia. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mn)