RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tychy: Mężczyzna spadł z wysokości 15 metrów

Publikacja: Piątek, 25 marca (15:19) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Poważny wypadek w tyskiej podstrefie ekonomicznej. W zakładzie w pobliżu fabryki Fiata, pracownik jednej z firm spadł z wysokości około 15 metrów. Prawdopodobnie zawalił się element, na którym stał. Mężczyznę w ciężkim stanie, śmigłowcem przetransportowano do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja. Informację o wypadku otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Źródło: Linia - Newsy

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: