Ogień pojawił się w mieszkaniu na drugim piętrze. Jeszcze przed przybyciem na miejsce straży pożarnej 12 osób ewakuowało się z budynku. Jak dowiedział się nasz dziennikarz, będą one mogły wrócić na noc do swoich domów.
Pożar został już ugaszony, ale strażacy nadal pracują na miejscu i zabezpieczają pogorzelisko. Na razie nie wiadomo, jak doszło do zaprószenia ognia.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.