RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Słup dymu nad Katowicami. Zapaliło się składowisko opon

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Słup czarnego dymu pojawił się nad Katowicami. Zapaliły się opony na składowisku przy ul. Dobrego Urobku. Nikt nie ucierpiał i nie jest zagrożony. Na miejscu jest pięć zastępów straży pożarnej. Informację na ten temat dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM od naszego słuchacza Bartka.

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: