Osiem poszkodowanych osób zostało przewiezionych do szpitala.
Według wstępnych informacji, ich obrażenia nie są bardzo poważne.
Do wypadku doszło wieczorem przy ul. Bielskiej w miejscowości Grodziec. 22-letnia kierująca samochodem peugeot 206 utraciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z autobusem, którym podróżowało - razem z kierowcą - 21 osób - mówi rzeczniczka bielskiej policji Elwira Jurasz.
22-latka kierująca peugeotem była trzeźwa.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.