Na miejsce przyjechały specjalistyczne jednostki ratownictwa chemicznego z Gliwic i Kędzierzyna Koźla.
Ok. godz. 13:30 wyciek został opanowany.
Cysterna, która się rozszczelniła, stoi na bocznicy kolejowej.
Na szczęście podczas akcji nikomu nic się nie stało. Nie trzeba było też nikogo ewakuować.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mpw)