Bankomat został, bo gdy złodzieje próbowali wydobyć kasetkę z już wyrwanego urządzenia, zaskoczył ich przechodzień. To było między druga a trzecią w nocy.
Biały samochód dostawczy odjechał bez łupu w kierunku Piły. Mimo obławy nie udało się go namierzyć.
Uszkodzony bankomat stał przy markecie na ulicy Wiosny Ludów.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.