Zapalił się tam sklep spożywczo-przemysłowy znajdujący się na parterze murowanego budynku. Przyczyną miała być butla gazowa, którą ogrzewano sklep. Na szczęście nie doszło do wybuchu.
Na miejscu pracowało 20 zastępów straży pożarnej. Zabezpieczają, by pożar nie przeniósł się na inne, w większości drewniane budynki.
Nikomu nic się nie stało. Nie było też konieczności ewakuacji.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.