Wśród osób, które trafiły do szpitala z objawami zatrucia gazami pożarowymi było jedno dziecko.
W akcji gaszenia pożaru brało udział dziewięć jednostek straży pożarnej. Sytuacja jest już opanowana - potwierdza kapitan Michał Kucierski ze straży pożarnej w Poznaniu.
Na czas oddymiania zarządzono ewakuację części budynku. 15 osób wróciło już do swoich mieszkań.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mal)