RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pożar w kamienicy w Łodzi. Lokatorzy podtruli się dymem

Autor: Publikacja: Wtorek, 21 stycznia (21:08) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Pożar wybuchł w mieszkaniu w kamienicy przy ul. Kilińskiego w Łodzi. Konieczna była ewakuacja lokatorów. Siedem osób podtruło się dymem. Informację na ten temat dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Mieszkańcom nic nie grozi. Nie jest to poważne zatrucie czadem. Jedynie nawdychali się dymu. Są pod opieką ratowników pogotowia.

W sumie z budynku trzeba było ewakuować 12 osób.

Policja i strażacy wyjaśniają przyczyny pożaru. Z pierwszych ustaleń wynika, że zapaliły się śmieci zgromadzone w mieszkaniu.

(MRod)

Źródło: RMF FM
Tagi: pożar

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: