RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pożar w Bytomiu. Zginęły dwie osoby

Autor: Publikacja: Czwartek, 12 grudnia (20:59) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Dwie osoby zginęły w pożarze, który wybuchł w budynku przy ul. Chełmońskiego w Bytomiu. Strażacy ugasili już ogień. Informację na ten temat dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Pożar wybuchł po godz. 19 w mieszkaniu na parterze 5-kondygnacyjnego budynku. Kilka osób ewakuowano.

Mieszkańcy na czas akcji ratowniczej mogli się schronić. Podstawiono w tym celu autobus.

Ogień został już opanowany. Trwa ustalanie przyczyn tragedii.

(MRod)

Źródło: RMF FM
Tagi: pożar

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: