"Nad miastem widać łunę i czuć ostry dym" - informowaliście na Gorącą Linię RMF FM.
W nocy w Gorlicach zapalił się dach budynku w którym mieści się skład opon. W akcji brało udział 60 strażaków.
Jak powiedział Dariusz Surmacz, rzecznik Komendy Powiatowej Straży Pożarnej na szczęście nikomu nic się nie stało.
W telefonicznym zgłoszeniu na numer alarmowy otrzymaliśmy informację, że w budynku prawdopodobnie przebywa osoba bezdomna. Po przeszukaniu obiektu okazało się jednak, że nikt tam nie przebywał - podkreślił mł. bryg. Dariusz Surmacz.
Akcja strażaków zakończyła się około 4. w nocy. Prokuratura będzie wyjaśniać przyczyny pożaru.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mar)