Z pożarem walczyło 9 zastępów straży pożarnej. Z budynku ewakuowana wszystkich ośmiu mieszkańców, nikomu nic się nie stało. Większość nie miała czasu zabrać nawet podstawowych rzeczy.
Nie zdążyli, niektóre osoby musiały przez okno opuszczać swoje mieszkania - poinformował nas pracownik urzędu miasta.
Część mieszkańców te noc spędziła u rodzin i bliskich, część w schronisku młodzieżowym. Kamienica nie nadaje się do zamieszkania. O jej przyszłości zadecyduje nadzór budowlany.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(j.)