Pożar hipermarketu w Nowym Sączu
Strażacy opanowali pożar magazynów tuż przy hipermarkecie przy ul. Gorzkowskiej. Ogień wybuchł przed godziną 11, nad miastem unosiły się kłęby czarnego dymu. Na Gorącą Linię RMF FM dostaliśmy film i zdjęcia z pożaru.
Strażacy opanowali pożar magazynów tuż przy hipermarkecie przy ul. Gorzkowskiej. Ogień wybuchł przed godziną 11, nad miastem unosiły się kłęby czarnego dymu. Na Gorącą Linię RMF FM dostaliśmy film i zdjęcia z pożaru.