Ogień pojawił się na taśmociągu między dwoma silosami. Zajęła się biomasa wyjeżdżająca z jednego z silosów. Jak uda się ją ugasić strażacy zajmą się zawartością samego zbiornika.
Akcja strażaków trwała do późnych godzin nocnych. Nie było zagrożenia dla innych obiektów na terenie konińskiej elektrowni.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.