RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podtrucie czadem w Bytomiu. Pięć osób, w tym troje dzieci, trafiło do szpitala

Publikacja: Wtorek, 26 listopada (18:00)

Pięć osób, w tym troje dzieci, podtruło się czadem w Bytomiu - informują służby. Wszyscy zostali odwiezieni do szpitala. Informację o sprawie dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Wśród osób, które podtruły się czadem jest trójka dzieci w wieku 6, 8 i 10 lat. 

Cała piątka poszkodowany została odwieziona do szpitala. Według strażaków, wszyscy byli przytomni. 

Czad ulatniał się w jednym z mieszkań w domu wielorodzinnym przy ulicy Pułaskiego. Trwa wietrzenie budynku.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

Źródło: RMF FM
Tagi: Bytom czad

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: