Policjanci znaleźli samochód, który stał na pasie zieleni autostrady A2. Za kierownicą spał mężczyzna.
Mazda stała z włączonym silnikiem, a za kierownicą samochodu spał mężczyzna - relacjonowała sierż. Beata Orłowska rzeczniczka policji w Poddębicach. Kiedy policjanci obudzili kierowcę, ten wrzucił bieg i próbował odjechać - dodała. Funkcjonariusze udaremnili jednak ucieczkę.
Jak się okazało mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie i nie wiedział, gdzie się znajduje. Kierowca został zatrzymany. Trzeźwiał w policyjnym areszcie - podała rzeczniczka.
33-letniemu łodzianinowi grożą dwa lata więzienia.