RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany kierowca wiózł pielgrzymów do Częstochowy

Autor: Publikacja: Sobota, 19 września (09:50) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

W Łodzi zatrzymano pijanego kierowcę autobusu. Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Informację w tej sprawie dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Blisko 0,4 promila w wydychanym powietrzu miał kierowca autobusu, który wiózł pielgrzymów. Został zatrzymany przez policjantów drogówki na ul. Inflanckiej w Łodzi.

Autokarem z województwa kujawsko-pomorskiego do Częstochowy jechało ponad 20 wiernych.

Teraz pasażerowie czekają na drugiego kierowcę, żeby móc jechać dalej.

Pierwszy kierujący, 49-letni mężczyzna stracił prawo jazdy i za jazdę pod wpływem alkoholu będzie odpowiadał przed sądem.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: