Po badaniu okazało się, że kierujący miał 1,3 promila alkoholu, natomiast pasażer 1,8 promila - powiedział nam komisarz Sławomir Konieczny z lubuskiej policji. Okazało się też, że mężczyzna, który prowadził auto, nie miał prawa jazdy.
Pijany kierowca spędzi noc w policyjnym areszcie. W piątek ma usłyszeć zarzuty.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mn)