RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Padł system rejestracji samochodów w Krakowie

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Kierowcy, którzy chcą zarejestrować auto w Krakowie, muszą uzbroić się w cierpliwość. Wszystko z powodu awarii serwera, do której doszło w Wydziale Ewidencji Kierowców i Pojazdów. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Wyłączył się główny serwer w biurowcu przy Alei Powstania Warszawskiego, gdzie mieści się siedziba Wydziału Ewidencji Kierowców i Pojazdów. Ta awaria zupełnie zablokowała możliwość rejestracji samochodów nie tylko w tym budynku, ale także w Nowe Hucie i przy ulicy Wieckiej.

Informatycy próbują wznowić pracę serwera. Twierdzą, że powinni się dosyć szybko uporać z awarią .

Nasz reporter nieoficjalnie dowiedział się, że przyczyną usterki mogły być poranne problemy z zasilaniem w biurowcu.

W każdej chwili możesz wysłać nam informację, zdjęcia lub film na Gorącą Linię RMF FM.

1. Wyślij informację SMS-em lub zdjęcia MMS-em na numer Gorącej Linii:


600 700 800

2. Możesz też wysłać zdjęcia i filmy e-mailem:



3. Możesz skorzystać ze specjalnego formularza.

Źródło: RMF FM
Tagi: Kraków awaria

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: