Wyłączył się główny serwer w biurowcu przy Alei Powstania Warszawskiego, gdzie mieści się siedziba Wydziału Ewidencji Kierowców i Pojazdów. Ta awaria zupełnie zablokowała możliwość rejestracji samochodów nie tylko w tym budynku, ale także w Nowe Hucie i przy ulicy Wieckiej.
Informatycy próbują wznowić pracę serwera. Twierdzą, że powinni się dosyć szybko uporać z awarią .
Nasz reporter nieoficjalnie dowiedział się, że przyczyną usterki mogły być poranne problemy z zasilaniem w biurowcu.
W każdej chwili możesz wysłać nam informację, zdjęcia lub film na Gorącą Linię RMF FM.
1. Wyślij informację SMS-em lub zdjęcia MMS-em na numer Gorącej Linii:
2. Możesz też wysłać zdjęcia i filmy e-mailem:
3. Możesz skorzystać ze specjalnego formularza.