Do wypadku doszło ok. godziny 12:00. Policja potwierdza, że 2-letnia dziewczynka wpadła do szamba w Opolu.
Dziecko wyciągnął ojciec jeszcze przed przyjazdem funkcjonariuszy.
Dziewczyna jest w stanie ciężkim, trafiła do szpitala - powiedział nam Dariusz Świątczak z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(j.)